• No products in the cart.

Müügitingimused

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Internetipood saadab Teie e-posti aadressile koheselt seaduses ettenähtud kriteeriumitele vastava tellimuse kinnituse/arve.

Veebipoes olevate kimpude pildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda vastavalt aastaajale: kasutame hooajalilli ja teeme analoogkimpe.

Hevami OÜ – l on õigus vajadusel tellimusest loobuda tagastades ostjale kogu tasutud summa.

Pretensioonid kiiresti rikneva kauba (lõikelilled) osas võtame vastu 6 h jooksul.

2. Tellimuse vormistamine

Hevami.ee kaudu saate saata lilled kulleriga soovitud aadressile või tulla ise lillepoodi järele.

Tellimiseks tuleb e-poest valida sobivad kaubad, täita tellimuse vormid saatja ja saaja andmetega ning valida kulleripiirkond kui soovite kullerteenust. Kui soovite võtta kauba ära meie lillepoodidest, kirjutage „lisa kommentaar“, mis poest soovite kauba ära võtta ning me võtame Teiega ühendust info täpsustamiseks (kellaaeg jm vajalik)

Kullerteenuse maksumus jaotub piirkonniti järgnevalt:

  • Lüganuse vald 10 €; Kiviõli linn 5 €,
  • Jõhvi vald 10 €; Jõhvi linn 5 €
  • Toila vald 10 €
  • Kohtla-Järve linn 10 €, K-J Ahtme linnaosa 5 €
  • Sillamäe linn 15  €
  • Narva-Jõesuu linn 20  €
  • Alutaguse vald 25  €
  • Narva linn 25  €

Tellimuse eest tasumine

Internetipood saadab Teie  e-posti aadressile koheselt seaduses ettenähtud kriteeriumitele vastava tellimuse kinnituse/arve.

Veebipoes olevate kimpude pildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda vastavalt aastaajale: kasutame hooajalilli ja teeme analoogkimpe.

Hevami OÜ –l on õigus vajadusel tellimusest loobuda tagastades ostjale kogu tasutud summa.

Pretensioonid võtame vastu 6 h jooksul.

Hevami.ee kaudu saate saata lilled kulleriga soovitud aadressile või tulla ise lillepoodi järele.

Tellimiseks tuleb e-poest valida sobivad kaubad, täita tellimuse vormid saatja ja saaja andmetega ning valida kulleripiirkond kui soovite kullerteenust. Kui soovite võtta kauba ära meie lillepoodidest, kirjutage „lisa kommentaar“, mis poest soovite kauba ära võtta ning me võtame Teiega ühendust info täpsustamiseks (kellaaeg jm vajalik)

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida mõnel põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Hevami OÜ poolt korraldatud kullerteenus või ise kaubale järele tulemise võimalus Hevami OÜ kauplustesse.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti ühe tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest või tellija poolt märgitud kuupäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul (kui on tellitud kaup, mille juurde on e-poes märgitud pikem tarneaeg)

4. Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, välja arvatud võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 p-s 4 loetletud tingimusele: sellise asja üleandmine, mis rikneb või vananeb kiiresti.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus ning saata see e-posti aadressile hevami@hevami.ee.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale (välja arvatud võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 p-s 4 loetletud tingimusele: sellise asja üleandmine, mis rikneb või vananeb kiiresti.). Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile hevami@hevami.ee või helistada telefonil: 56670545.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

7. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile hevami@hevami.ee või helistada telefonil: 56670545

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.